Działki inwestycyjne

Gwarantujemy Państwu pomoc w znalezieniu działki inwestycyjnej, spełniającej Państwa potrzeby. Posiadamy katalog przedstawiający nieruchomości na terenie województwa małopolskiego, mazowieckiego, zachodniopomorskiego oraz śląskiego. W naszej bazie znajdują się ciekawe propozycje między innymi dla inwestorów z okolic Katowic, Płocka, Warszawy oraz Stargardu i Szczecina. Są to działki inwestycyjne znajdujące się w atrakcyjnych lokalizacjach.

Co zawiera nasz katalog?

W bazie ofert znajdują się opisy nieruchomości zawierające szereg istotnych informacji. Przeglądając podstrony ze szczegółowymi danymi, można sprawdzić, jakie jest najbliższe otoczenie działki oraz podstawowe parametry działek i zabudowy. Ponadto, w opisie zamieszczone są dane dotyczące dostępności komunikacyjnej oraz przeznaczenia nieruchomości w dokumentach planistycznych (studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego oraz miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego lub decyzji o warunkach zabudowy, jeśli została wydana).

Komu polecamy nasze oferty działek inwestycyjnych?

Prezentowane w naszej bazie oferty nieruchomości to propozycja skierowana przede wszystkim do przedsiębiorców, który planują budowę siedziby firmy, zakładu produkcyjnego, powierzchni magazynowej czy innego obiektu stworzonego na potrzeby rozwoju działalności biznesowej. Proponujemy również działki inwestycyjne z istniejącą już zabudową (np. handlowo-usługową, mieszkaniową, zakwaterowania zbiorowego), którą można zmodernizować bądź przebudować, mając na względzie docelowe przeznaczenie działki.

Co oferujemy?

Gwarantujemy naszym Klientom wsparcie w poszukiwaniach najlepszej oferty, uwzględniając planowane przeznaczenie oraz indywidualne preferencje i plany inwestycyjne. Posiadamy katalog obejmujący nieruchomości, który stale aktualizujemy prezentując, atrakcyjne działki inwestycyjne.

Znaleziono:

4

Kobylanka

Bielkowo
Zobacz szczegóły

Nowy Dwór Mazowiecki

Gen. Thommee 17A
Zobacz szczegóły

Płock

Zglenickiego 42
Zobacz szczegóły

Warszawa

Górczewska 216/218
Zobacz szczegóły