Płock, Zglenickiego 42

Otoczenie

Nieruchomość sąsiaduje od strony zachodniej z gruntem, na którym zlokalizowany jest budynek Posterunku Policji. Od strony południowej przylega do nieruchomości zabudowanej podobnym budynkiem biurowym.

Od strony wschodniej sąsiaduje z ulicą Zglenickiego (droga o nawierzchni asfaltowej) natomiast od północy z ulicą prowadzącą do miejscowości: Stara Biała, Mańkowo (droga o nawierzchni asfaltowej).

W bezpośrednim otoczeniu nieruchomości dominuje zabudowa usługowa magazynowa o podobnym przeznaczeniu.

W pobliżu nieruchomości, po jej południowej stronie, znajdują się tereny Płockiego Parku Przemysłowo – Technologicznego (powierzchnia około 200 ha) tj. obszaru funkcjonalno-inwestycyjnego zarządzanym przez spółkę akcyjną Płocki Park Przemysłowo-Technologiczny S.A. - wspólnego przedsięwzięcia Miasta Płock i PKN ORLEN S.A.

 

Dostępność komunikacyjna mapa

Nieruchomość jest dostępna bezpośrednio z ulicy prowadzącej do miejscowości Mańkowo (droga o nawierzchni asfaltowej). Jadąc od centrum miasta Płock ulicą Kobylińskiego, przechodzącą w ulicę Dobrzyńską, należy skręcić w prawo w ulicę Zglenickiego i następnie – po przejechaniu około 2,2 km – w lewo, w ulicę prowadzącą do miejscowości Mańkowo.

Dostępność komunikacyjna nieruchomości, jest dobrą.

Opis nieruchomości

GRUNT

W skład nieruchomości wchodzą trzy działki ewidencyjne o numerach: 1/2, 2/1 i 2/2 o łącznej powierzchni 3,962 m2. Działki sąsiadują ze sobą tworząc zwarty kompleks gruntów o kształcie regularnym, zbliżonym do prostokąta o stosunku długości boków wynoszącym ok. 2: 1 (dłuższe boki stanowią wschodnią i zachodnią granicę nieruchomości), teren jest płaski.

Miejsca postojowe oraz drogi dojazdowe o nawierzchni utwardzonej kostką betonową oraz płytami betonowymi.

Cały teren jest ogrodzony płotem z przęseł metalowych zamocowanych do słupków metalowych na podmurówce. Wjazd na teren nieruchomości zorganizowano przez bramę stalową sterowaną automatycznie, zlokalizowaną od strony północnej.

Nieruchomość posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej.

 

ZABUDOWA

Na działkach gruntu nr 2/1 i 2/2 posadowione są następujące budynki:

 

Nr Nazwa budynku Powierzchnia m2 Opis
1 Budynek biurowo-administracyjny Pow. użytkowa: 773,30
Pow. zabudowy: 877,00
Jest to parterowy budynek, niepodpiwniczony, o konstrukcji murowanej, pokryty płytami korytkowymi i papą termozgrzewalną, stropodach ocieplony styropianem. Ściany zewnętrzne ocieplone i obłożone tynkiem mineralnym. Wykończenie wewnętrzne: Stolarka okienna pcv, drzwi wejściowe – wykonane z profili PCV, drzwi wewnętrzne płycinowe; Podłogi: w pomieszczeniach biurowych wykładzina dywanowa, w korytarzu terakota. Układ funkcjonalny budynku korytarzowy, pomieszczenia biurowe występują po obydwu stronach korytarza.
2 Budynek produkcyjno-magazynowy Pow. użytkowa: 16,20
Pow. zabudowy: 21,00
Budynek parterowy, murowany i otynkowany. Budynek pokryty jest dachem o konstrukcji drewnianej, kryty blachą trapezową. Stolarka okienna drewniana, wrota stalowe.

Budynek biurowy wyposażony jest w następujące instalacje: - wodociągową;

  • kanalizacyjną;
  • energii elektrycznej;
  • teletechniczną;
  • alarmową, monitoring;
  • w części pomieszczeń biurowych zamontowane klimatyzatory;
  • centralnego ogrzewania – z własnej kotłowni olejowej (instalacja wraz z osprzętem i piecem została wymieniona).

Powierzchnię użytkową i zabudowy ustalono na podstawie zapisów w ewidencji budynków.

Galeria