Siadło Dolne

Otoczenie

Osiedle Wichrowe Wzgórza położone jest 12 kilometrów od centrum Szczecina w spokojnej miejscowości Siadło Dolne.

Dostępność komunikacyjna mapa

Prosta, szeroka droga oraz korzystny dojazd gwarantują błyskawiczne dotarcie do pracy, szkoły, uczelni, centrum handlowego i kina. Dodatkowo, wystarczy tylko 5 minut, aby dostać się na autostradę A6 i drogę ekspresową S3.  Jeśli pojedziemy w drugą stronę, to w ciągu ledwie kilku minut docieramy do przejścia granicznego w Kołbaskowie. 

Opis nieruchomości

Działki w Siadle Dolnym 

Polecamy atrakcyjnie położone działki budowlane z pięknym widokiem na Odrę.   W sprzedaży posiadamy działki o różnej powierzchni od 800 m2 do 1600 m2  

Ceny poszczególnych działek wahają się w przedziale od 80 zł do 215zł za metr i są uzależnione od położenia oraz uzbrojenia. Minimalne uzbrojenie to prąd i gaz na każdej działce. Obecnie istnieje możliwość wyboru z kilkudziesięciu działek. Dla większości wydane jest pozwolenie na budowę, cena zawiera projekt oraz dok. niezbędną do rozpoczęcia budowy. Polecam ze względu na możliwość szybkiej zabudowy jak również jako inwestycję.

Mieszkania/Domy w Siadle Dolnym 

Polecamy mieszkania i domy na osiedlu Wichrowe Wzgórza w Siadle Dolnym.  

Lokalizacja idealna dla osób, które cenią sobie bezpośredni kontakt z naturą i chcą mieszkać z dala od miejskiego zgiełku jednak z bezproblemowym i szybkim dojazdem do centrum. Bezpośrednie sąsiedztwo rozlewisk odry i terenów objętych ochroną natura 2000 to bez wątpienia atuty proponowanej lokalizacji.

 

Więcej informacji »