Leśna Polana Bielkowo

Otoczenie

Osiedle znajduje się w spokojnej, otoczonej lasami okolicy jeziora Miedwie.

Dostępność komunikacyjna mapa

Domy oraz działki usytuowane są wzdłuż drogi wojewódzkiej nr 120 w kierunku Kołbacza, na przedłużeniu ulicy Szkolnej.  Doskonały dojazd do Szczecina i Stargardu Szczecińskiego zapewnia wybudowana obwodnica Kobylanki - nowa "10". Dojazd do ulicy Struga w Szczecinie zajmuje 10 minut! 

Opis nieruchomości

Domy jednorodzinne 

Do sprzedania dwa domy o powierzchni 170 m2 z poddaszem użytkowym. Domy zbudowane są na działkach powierzchni 938mi 1075 m2 stanowiących III etap osiedla mieszkaniowego "Zalesie". Budynki wymagają wykończenia wewnątrz. Mają doprowadzone wszystkie instalacje. 
Teren został uzbrojony w sieć wodociągową, kanalizację sanitarną i energię elektryczną, zaś droga wewnątrzosiedlowa jest utwardzona nawierzchnią z polbruku. 

Działki budowlane 

W pełni uzbrojone działki budowlane o powierzchni od 990m2 do 1500m2 Cały kompleks położony jest w Kobylance-Bielkowie w ramach osiedla Zalesie. Teren jest już zabudowany nowymi domami, drogi są utwardzone. Działki położone są na równym terenie, nie są podmokłe. W kompleksie znajduje się obecnie około 100 działek. Na działkach można szybko rozpocząć budowę.