Płock, Parowa 10

Otoczenie

Nieruchomość położona jest w odległości ok 2,5 km na zachód od Centrum Płocka. Bezpośrednie otoczenie nieruchomości od południa stanowi rzeka Wisła. Sąsiedztwo od zachodu stanowi Klub Żeglarski „Petrochemia”. Sąsiedztwo od północy i wschodu stanowi ogrodzona niezabudowana działka gruntu,.

W odległości ok. 400 m na wschód od nieruchomości znajduje się Zalew Sobótka – miejskie kąpielisko.

Dostępność komunikacyjna mapa

Nieruchomość jest dostępna bezpośrednio z wewnętrznej ulicy utwardzonej płytami betonowymi, odchodzącej od ulicy Parowej. Jadąc od centrum miasta Płock ulicą Kazimierza Wielkiego, biegnącą wzdłuż Wisły, należy skręcić w lewo w ulicę Parową i następnie – po przejechaniu około 50 m – w prawo, w wewnętrzną ulicę prowadzącą do nieruchomości

Przestanek komunikacji miejskiej znajduje się w odległości ok 1 km od nieruchomości, przy ul. Medycznej.

Opis nieruchomości

GRUNT

W skład nieruchomości wchodzą dwie działki ewidencyjne o numerach: 1/7 i 378/8 o łącznej powierzchni 7.469 m2.

Działki tworzą zwarty kompleks o kształcie nieregularnego wielokąta. Teren kompleksu jest płaski, urządzony i zagospodarowany. Miejsca postojowe oraz plac przed budynkiem utwardzony jest kostką betonową. Cały teren jest ogrodzony płotem wykonanym częściowo z siatki stalowej zamocowanej do słupków metalowych, częściowo z elementów żelbetowych. Wjazd na teren nieruchomości zorganizowano przez bramę stalową przesuwaną, zlokalizowaną od strony północnej. (od strony południowej – od strony Wisły – znajduje się dodatkowa brama wjazdowa).

Nieruchomość uzbrojona jest w następujące sieci techniczne: elektroenergetyczną, telekomunikacyjną, wodociągową z sieci miejskiej, szambo.

Nieruchomość posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej.

Spółka wystąpiła z wnioskiem o wydanie Decyzji o Warunki Zabudowy na wybudowanie kompleksu hotelowo-apartamentowego. Przykładowy sposób zagospodarowania terenu został przedstawiony na zdjęciach poniżej.

ZABUDOWA

Opisany powyżej kompleks działek zabudowany jest budynkiem administracyjno- socjalnym.

Jest to budynek jednokondygnacyjny o konstrukcji drewnianej z wypełnieniem ocieplonych płyt warstwowych. Budynek wybudowany został w 2001 roku jako część ośrodka żeglarskiego, użytkowany jest obecnie jako centrum konferencyjne z zapleczem gastronomicznym.

Wykończenie zewnętrzne budynku:

Dach o niskim koncie nachylenia, kopertowy o konstrukcji drewnianej, kryty blach- dachówką. Orynowanie i rury spustowe pcv.

Stolarka okienna pcv, drzwi wejściowe z przeszkleniem. Wykończenie wewnętrzne:

Podłogi, w kuchni i pomieszczeniach sanitarnych terakota, w salkach konsumpcyjnych: parkiet oraz panele.

Ściany w pomieszczeniach kuchennych oraz sanitarnych obłożne są pasie roboczym glazurą oraz malowane. Ściany w salkach konsumpcyjnych malowane.

Budynek wyposażony jest w następujące instalacje techniczne:

  • energetyczną,
  • wodociągową z sieci miejskiej,
  • kanalizacyjną (z odprowadzeniem do szamba szczelnego),
  • wentylacyja wymuszona i grawitacyjna, zamontwoane klimatyzatory w salkach konsumpcyjcnych,
  • c.o. własne olejowe,

 

POWIERZCHNIA BUDYNKU

Parametry budynku:

Powierzchnia użytkowa: 698,70 m2 

Powierzchnia zabudowy: 724,00 m2

Kubatura: 2194,00 m3

 
Nieruchomość posiada warunki zabudowy i zagospodarowania terenu dla inwestycji polegającej na budowie budynku hotelowo-konferencyjnego wraz z niezbędną infrastrukturą zewnętrzną, basenem, miejscami postojowymi dla samochodów oraz ciągiem spacerowym. 

Galeria